Praha 9 - novostavby II

  • PDF

Chtěli byste bydlet v Praze 9 a nechcete se zbytečně příliš zadlužit? Zkuste novostavby v Dolních Počernicích, kde právě probíhá výstavba nových nízkoenergetických domů, které budou do budoucna šetřit vaše finanční náklady za vytápění.

Mělo by vzrůst celkem padesát nových bytů, které vznikají v rámci třípatrových panelových domů, z nichž každá dvojice má k dispozici společnou podzemní garáž.

Praha 9 - zelené novostavby

Nízké náklady na vytápění prostor vašeho nového bytu rozhodně nesnižují vysoký komfort bydlení. Novostavby v Praze 9 se řadí mezi nízkoenergetické i díky tomu, že mají k dispozici okna se šestikomorovým rámem a se zasklením trojsklem. Výhodou je i menší zátěž životního prostředí, za čež vám nepochybně ztrápená příroda dosti poděkuje.

Nemusíte se bát ani dopravní obslužnosti, v Praze 9 - Dolních Počernicích je opravdu špičková a kromě jiného zde najdete i celou řadu obchodů a jako milý bonus pro fajnšmekry i golfové hřiště. A proč si nevyjít na příjemný výlet do přírody, která je doslova pár kroků od dveří vašeho bytu?

Nízkoenergetické novostavby v Praze 9 Dolních Počernicích sice mohou vypadat tak trochu futuristicky, není se ale rozhodně čeho obávat. Kvalita bydlení je zde velmi vysoká, deset minut jízdy od vašeho bytu je obchodní centrum Černý Most (které je zároveň stanicí metra), kde můžete podnikat pravidelné víkendové nákupy ve velkém. A proč si třeba neudělat výlet na cyklostezce, která vede vlastně až do centra našeho hlavního města? V novostavbách v Dolních Počernicích si můžete vybrat mezi byty 1+kk, 3+kk nebo i 4+kk, takže je tato lokalita určitě vhodná i pro rodiny s dětmi.

A kolik zaplatíte za jednotlivé byty? Za 1+kk se cena vyšplhá přibližně na půldruhého milionu korun, za 3+kk zaplatíte třeba i pět milionů. K dispozici je i garážové stání a v některých případech i menší zahrádka.

Nejoblíbenější

Praha novostavby.cz

Praha novostavby .cz. Nejsme obyčejná realitní kancelář, jsme specialisté na trh nového bydlení. Vytvořili jsme pro naše klienty showroom developerských projektů, na který navazuje náš kompletní realitní, právní a hypoteční servis. Vyhověli jsme tak požadavku našich stálých klientů, pro které zajišťujeme služby spojené s bydlením. Více...

Hypotéky

Máte-li vybranou nemovitost a jste-li rozhodnut/a financovat ji hypotékou, rádi Vám nabídneme naše služby. Jsme hypotečními makléři sdruženými v platformě HYPOBROKER a disponujeme licencemi VŠECH BANK. Jako člen Asociace hypotečních makléřů (FÉR hypotéka) jsme vázáni příslušným kodexem, naše služby jsou pro Vás zcela bezplatné. Více...

You are here Praha - novostavby Praha 9 - novostavby II