Hypotéky

  • PDF

Máte-li vybranou nemovitost a jste-li rozhodnut/a financovat ji hypotékou, rádi Vám nabídneme naše služby.
Jsme franšízanty společnosti GEPARD FINANCE a disponujeme tedy licencemi VŠECH BANK. Jako člen Asociace hypotečních makléřů jsme vázáni příslušným kodexem, naše služby jsou pro Vás zcela bezplatné.
Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější hypoteční produkt právě pro Vás, zajistíme komunikaci s bankou a katastrem a zbavíme Vás zbytečných starostí.

S námi můžete využít speciálních slev a bonusů, které pro nás, jako největšího hypotečního makléře v České republice, banky pravidelně připravují. Využijte výhod nejsilnějšího hráče na českém hypotečním trhu.

Kontaktujte nás!

 

 

Nejoblíbenější

Praha novostavby.cz

Praha novostavby .cz. Nejsme obyčejná realitní kancelář, jsme specialisté na trh nového bydlení. Vytvořili jsme pro naše klienty showroom developerských projektů, na který navazuje náš kompletní realitní, právní a hypoteční servis. Vyhověli jsme tak požadavku našich stálých klientů, pro které zajišťujeme služby spojené s bydlením. Více...

Hypotéky

Máte-li vybranou nemovitost a jste-li rozhodnut/a financovat ji hypotékou, rádi Vám nabídneme naše služby. Jsme hypotečními makléři sdruženými v platformě HYPOBROKER a disponujeme licencemi VŠECH BANK. Jako člen Asociace hypotečních makléřů (FÉR hypotéka) jsme vázáni příslušným kodexem, naše služby jsou pro Vás zcela bezplatné. Více...

You are here Hypotéky